HİZMETLERİMİZ
Danışmanlık ve Proje Yönetimi

Teknolojinin iş dünyasındaki muazzam ilerleyişi sürecinde, Bilgi Teknolojileri (BT) danışmanlığı ve proje yönetimi yapmak, müşterilerin BT yol haritasını geliştirmeye ve kritik konuları tanımlamaya yardımcı olmak için en iyi yoldur. 21. Yüzyılın işletmelerinde iş sahipleri genellikle işlerine değer katmak için bu hizmetleri aramaktadırlar. Bu hizmetler, müşterilerin farklı teknoloji stratejilerini değerlendirmelerine yardımcı olan ve teknoloji stratejilerini iş veya süreç stratejileriyle uyumlu hale getiren danışmanlık hizmetleridir. Stratejik, mimari ve uygulama planlaması sağlayarak müşterilerin BT girişimlerini desteklemektedirler. Bu anlamda, Doğuş bahsedilen üç alanda da ihtiyaçlara cevap vermektedir. Stratejik planlama yaparak müşterilerin BT ihtiyaçlarını değerlendirmelerine ve sistem uygulama planlarını Microsoft Project Management programı yardımıyla formüle etmelerine yardımcı olur. Mimari planlama yaparak sistemin mantıksal tasarımını ve müşteri gereksinimlerini karşılamak için destekleyici altyapının yaratılmasını sağlar. Uygulama planlaması yaparak ise, müşterilere yeni çözüm dağıtımlarının devreye alınması ve test edilmesi konusunda danışmanlık yapılmasını amaçlar.

Organizasyonlar için IT danışmanlığı ve proje yönetimi desteği almanın yararlı olmasının birkaç nedeni vardır:

• Tüm gereksiz süreçleri, şirketin BT sisteminin iş verimliliği eksikliğine neden olacak şekilde ortadan kaldırmaya odaklanıyorlar.
• Organizasyonunuzun süreç akışını basitleştirmek ve iyileştirmek, BT altyapınızı optimize etmek ve istenen gelirleri oluşturmak için hizalamak için yardım edin.
• Mevcut iş modelinde yeni uygulamaların entegrasyonunda size yardımcı olur. Yeni ve eski sistem arasındaki uyumsuzluk sorunlarını ele alırken entegrasyonu sorunsuz bir şekilde yerine getirirler.
• Tüm olası riskleri göz önünde bulundurarak, iş gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılamak için yazılım uygulamasına yeni özellikler ekleme ve ekleme planı tasarlar ve tasarlarlar.
 

HIZMETLERE DÖN
Bize Ulaşın
İletişim Bilgileri Gürsel Mh. İkbal Sk. No:1A Doğuş İş Merkezi Çağlayan Kağıthane/İST.

Telefon / Fax :
+90 212 222 8989 / +90 212 222 88 95-96

+90 212 222 8989 / +90 212 222 88 95-96