Ana SayfaBakım ve Destek Hizmetleri

Bakım ve Destek Hizmetleri

Bakım sorunları, ciddi maliyetlere neden olabilen daha kötüsü iş akışını, operasyonu etkileyebilen önemli sorunlardır. Planlı ve uzman yaklaşımımız ile hem arıza sorunlarını aza indiriyor hem de ortaya çıkan sorunlara kalıcı çözümler öneriyoruz.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder

Sizlere Sunduğumuz Avantajlar
 • Uzun vadeli ortaklık yaklaşımıyla düşük maliyetli kalıcı çözümler
 • Operasyonların kesintisiz devam etmesi,
 • Sistemlerin istikrarlı olmasını ve güvenilirliğini sağlamak
 • Uzman teknik destek ekibi
 • Yetkin servis ağı

Hangi ürünlere/hizmetlere bakım ve destek sağlayabilmekteyiz?

 • Enerji Sistemleri (Jeneratör, UPS, Akü, Pano, Trafo)
 • Yangın Söndürme Sistemleri
 • İklimlendirme/Soğutma Sistemleri
 • Donanım bağlantı kontrolleri
 • Network Destek hizmeti
 • Yedekleme (back-up) sistemleri kontrolü
 • Sistem ve ağ güvenliği kontrolü
 • BT ürünleri iç ve dış temizliği

Bilişim Teknolojileri Bakım ve Destek Hizmetleri

Yapılan araştırmalar, BT bütçelerinin %70 kadarının bakım ve düzeltici operasyonlar üzerine harcandığını gösteriyor. Operasyonların uzun süreli kısıtlanması ya da durması da belirlenemeyen maddi, manevi kayıplara işaret ediyor.

Doğuş Elektrik, veri merkezlerindeki kritik sistemlerde oluşabilecek tehlikeleri önlemek ve sorun sayısını minimize etmek için cihazlarınıza belirli aralıklarla ve periyodik olarak düzenli bakım ve destek hizmetleri vermektedir bu şekilde sistemin sürekliliği sağlanmış olur.

Bu doğrultuda, müşterilerimiz ile SLA (Hizmet Seviyesi Anlaşması, Service Level Agreement) anlaşmaları yapmaktayız. SLA, sizlere verilecek olan hizmetin veya servisin çalışma şeklini, hizmet verme süreçlerini ve yapısını belirlediği gibi bu hizmetin nasıl sağlanacağını ve karşılıklı sorumlulukların da belirlendiği anlaşmalardır. Bu noktada, SLA anlaşmalarıyla sizlerin ihtiyaç ve taleplerine konusunda uzman, sertifikalı teknik kadromuz ile cevap vermekteyiz. Operasyonların kritiklik durumuna göre, firmalar ile farklı seviyelerde farklı anlaşmalar yapmaktayız.  Bu anlaşmaların değişkenlik gösterdiği maddelere örnek verilmesi gerekirse verilecek olan hizmetin niteliği, mühadele etme ve sorun çözme zamanı, yedek parça durumu gibi konulardır.

Sizlere sunacağımız periyodik bakım ve destek hizmetleri, yapmış olduğunuz IT yatırımlarının kesintisiz çalışmasını ve operasyonel iş sürekliliğini sağlayacak ve böylelikle veri merkezlerinizdeki iş kesintileri sorun olmaktan çıkacak.

TEKLİF ALIN

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder

Doğuş Olarak Projenizin Başından Sonuna Yanınızdayız

Doğuş olarak biz 35 yılı aşkın süredir 500’ü aşkın büyük proje gerçekleştirdik. Uluslararası standardlarda çıktılar elde ederek belgeledik. TUBORG, ING BANK, SOCAR gibi global markaların veri merkezlerinin inşaatını gerçekleştirdik. 2022’yılının ilk günlerinde FMV Işık okulları için Cisco Meraki projesi tamamladık.

“Uzmanlık fark yaratır” diyoruz ve her işte yeni tecrübeler edinmeye devam ediyoruz. İşimizi, stratejik ortak yaklaşımıyla ele alıyor en baştan en sona kadar sizlerle birlikte hareket ediyoruz. Projenin tamamlanmasının ardından çıkabilecek sorunlara karşı bağımızı koparmıyor. Her an sizlerle birlikte hareket ediyoruz.

Uzun yıllar teknik konularda uzmanlık yapmış sertifikalı ve tecrübeli personelimizle uzaktan izleme yazılımları ile sistem izleme ve IT kaynak yatırımlarından sizlere tasarruf sağlamaktayız. Sizlere profesyonel yazılım programlarıyla yaptığımız durum analizleri sonucunda minimum maliyet ve maksimum hızı sağlama garantisi veriyoruz.

Bu sayede erişimin kesintisiz ve verimli bir şekilde sürdürülmesini sağlıyor, çözümlerimizi birinci sınıf garantiler ve personel ile gerekirse yerinde veya uzaktan destekleyerek demo ve eğitim hizmetlerimizle birlikte sizlerin her zaman yanında yer alıyoruz.

Güvenilir bir firma olamın zorluğunun farkında olarak Sektörün öncü firmalarıyla yaptığımız anlaşmalarlın verdiği güç ve azimle projelerimizi zamanında teslim ediyoruz.