Ana SayfaBilgi Teknolojileri Danışmanlı...

Bilgi Teknolojileri Danışmanlık
ve Proje Yönetimi

Dijital dönüşüm ihtiyacınızda veya mevcut modelinizdeDoğuş olarak tüm süreçlerde yanınızdayız.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder

Size Sunduğumuz Avantajlar

  • İş süreçlerinden ve bütçeden kazanç
  • Yeni teknolojilere adaptasyon
  • Standart ve devamlı çalışma modeli
Veri Merkezi Danışmanlığı kapsamında hizmet yaklaşımımız nasıldır?
Doğuş Elektrik, veri merkezi danışmanlığı anlamında stratejik planlama yaparak müşterilerin BT ihtiyaçlarını değerlendirmelerine ve sistem uygulama planlarını Autocad, Sketchup ve Microsoft Project Management programları yardımıyla gerçekleştirmelerine yardımcı oluyor. Sistemin mantıksal tasarımını ve müşteri gereksinimlerini karşılamak için destekleyici altyapının yaratılmasını sağlar. Uygulama planlaması yaparak ise, müşterilere yeni çözüm dağıtımlarının devreye alınması ve test edilmesi konusunda danışmanlık yapılmasını amaçlar.
Veri Merkezi Danışmanlığı ve Proje Yönetimi
Dijital dönüşüm ihtiyacının hızla ortaya çıkması kaçınılmaz olarak Bilgi Teknolojileri (BT) danışmanlığı ve proje yönetimi gibi kritik hizmetleri ortaya çıkardı. Kritik konuları tanımlamak, yol haritası geliştirmek ve operasyonel maddi, manevi maliyetleri en aza indirmek için BT çok önemli bir yol oynar. Teknolojinin muazzam ilerleyişi ve dijital dönüşümler için firmalar veri merkezlerine ihtiyaç duymaktadır ve bu ihtiyaç gün geçtikçe artmaktadır. Sunduğumuz Veri Merkezi Danışmanlığı Hizmeti ile birlikte, siz değerli müşterilerimizin işletmeleri için büyüme planları göz önüne alınarak ihtiyaç duyulan veri merkezlerini projelendiriyoruz ve tasarımını yaptığımız bu alanların planlamasını ve yönetimini global standartlardaki yöntemler ile gerçekleştiriyoruz. Tasarım ve yönetim kapsamında veri merkezlerinin projelendirilmesinden sertifikasyon hizmetlerine kadar danışmanlık hizmetini sizlere sunmaktayız. Öncelikli olarak, kurumsal büyüme hedeflerine ve ihtiyaçlara paralel olarak doğrultusunda konsept tasarımı planlaması yapmaktayız. Akabinde, kurum içi ve global standartlara bağlı kalarak detay bir tasarım çalışmasını sizlere sunmaktayız. Projeye dahil olacak ekipleri ve süreçleri analiz ettikten sonra şartname ve keşif listesi oluşturmaktayız. Proje ihale edildikten sonra, bu süreçte teknik anlamda soruların yanıtlanması bizlerin sorumluluğunda olup tüm desteğimizi vermekteyiz. Proje için teklif sunan firmaların yetkinliklerini ölçmek, sunulan tekliflerin karşılaştırılması ve bizim oluşturduğumuz olduğumuz bütçeye uygunluğu tarafımızca yapılmaktadır. Akabinde proje uygulaması sırasında, uygulamanın yapmış olduğumuz tasarımlar ve standartlar doğrultusunda gittiğinden emin olmak, kontrolörlük vazifesini üstlenmek bu sürecin adımlarından biridir. Son olarak, devreye alma stratejisinin yürütülmesi de yine bizlerin sorumluluğunda olan bir hizmettir.
TEKLİF ALIN

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder

Doğuş Olarak Projenizin Başından Sonuna Yanınızdayız

Doğuş olarak biz 35 yılı aşkın süredir 500’ü aşkın büyük proje gerçekleştirdik. Uluslararası standardlarda çıktılar elde ederek belgeledik. TUBORG, ING BANK, SOCAR gibi global markaların veri merkezlerinin inşaatını gerçekleştirdik. 2022’yılının ilk günlerinde FMV Işık okulları için Cisco Meraki projesi tamamladık.

“Uzmanlık fark yaratır” diyoruz ve her işte yeni tecrübeler edinmeye devam ediyoruz. İşimizi, stratejik ortak yaklaşımıyla ele alıyor en baştan en sona kadar sizlerle birlikte hareket ediyoruz. Projenin tamamlanmasının ardından çıkabilecek sorunlara karşı bağımızı koparmıyor. Her an sizlerle birlikte hareket ediyoruz.

Uzun yıllar teknik konularda uzmanlık yapmış sertifikalı ve tecrübeli personelimizle uzaktan izleme yazılımları ile sistem izleme ve IT kaynak yatırımlarından sizlere tasarruf sağlamaktayız. Sizlere profesyonel yazılım programlarıyla yaptığımız durum analizleri sonucunda minimum maliyet ve maksimum hızı sağlama garantisi veriyoruz.

Bu sayede erişimin kesintisiz ve verimli bir şekilde sürdürülmesini sağlıyor, çözümlerimizi birinci sınıf garantiler ve personel ile gerekirse yerinde veya uzaktan destekleyerek demo ve eğitim hizmetlerimizle birlikte sizlerin her zaman yanında yer alıyoruz.

Güvenilir bir firma olamın zorluğunun farkında olarak Sektörün öncü firmalarıyla yaptığımız anlaşmalarlın verdiği güç ve azimle projelerimizi zamanında teslim ediyoruz.