Ana Sayfaİletişim Altyapı Sistemleri

İletişim Altyapı Sistemleri

Kampüs, bina, ofis, sistem odası veya veri merkezi tüm alanlarda veri dolaşımı günümüzdeki en önemli konulardan biri. Hangi teknoloji ile sistemler arası aktarım sağlanacak, kablo güzerghahları nasıl olacak, ileride sorun olursa hizmet alınabilecek mi? Doğuş olarak tüm süreçlerde destekçiniz, çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.

 

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder

Size Sunduğumuz Avantajlar

  • Mümkün olan tüm kablolama teknolojilerine erişim, bütçeye uygun çözüm
  • Konusunda uzman mühendislerin üzerinde çalıştığı kablolama tasarımları
  • Standartlara uygun kablolama işçiliği, sonlandırma, test ve etkiketleme (ISO/IEC 11801, ISO/IEC14763, EN 50173, EN 50174, ANSI/TIA/EIS 568)
Yapısal Kablolama Çözümleri

Basitçe ifade etmek gerekirse, yapısal kablolama, bir BT ağında basit değişikliklere olanak tanıyan, kablolamaya düzenli, standartlaştırılmış bir yaklaşım sağlayan bir kablolama altyapısıdır. Video, ses, veri, sinyaller iletmenizi sağlayan ve sistemler arasında veri göndermekten sorumlu bir iletişim altyapısıdır. Size internete erişim, veri aktarma, arama yapma vb… konularda kapasite sağlar.

Yapılandırılmış kablolamanın sunduğu avantajlardan bazıları aşağıda verilmiştir:

  1. Ölçeklenebilir: Artan taleple birlikte olabildiğince çok cihaz ekleyebilirsiniz.
  2. Çalışanın üretkenliğinin artmasına yardımcı olur.
  3. Yüksek düzeyde esneklik.
  4. Kolay hata izleme ve düzeltme.
  5. Daha az Ağ kesinti riski

Toplam yapının %5’i kadarını oluşturan kablolama alt yapısı, arızaların ve bakım maliyetlerinin %70 ve üzerini oluşturur. Düzensiz, plansız ve hatalı kablolama ciddi maliyetlere sebep olabilir. Bu sebeple, Doğuş olarak, bakır kablo teknolojisinden, fiber optik çözümlere pek çok farklı uluslararası marka ile 30 yılı aşkın süredir çalışarak sizlere özel, kalıcı çözümler sunuyoruz.

Akıllı Yapısal Kablolama ve Alt Yapı Hizmeti​

“Akıllı” terimi, bugünün ve yarının ticari binalarını tasarlarken göz ardı edilmemesi gereken bir kelimedir. Akıllı bir bina, işletim maliyetlerini düşürmek, alanı en uygun şekilde kullanmak ve yaşam döngüsünün tüm aşamalarında enerji verimliliğini artırmak için BT tabanlı sistemleri, hizmetleri ve teknolojiyi içerir.

Akıllı binalar, entegre bir bina sistemleri ağını destekleyebilecek akıllı bir altyapı gerektirir. Kablolama altyapısı, akıllı bir binanın temeli olur. Akıllı bir bina, ancak altyapı tasarımı ve bileşen seçenekleri kadar akıllıdır. Akıllı bir bina için kablolama altyapısını tasarlamanın zorluğu, uygulamaların kendi benzersiz kablolaması ve düzenine sahip olabilmesidir.

Bu noktada, Doğuş olarak bütünsel yaklaşımımız ile konusuda uzman ekiplerimizle sizlere sunacağımız uçtan uca hizmet uluslararası standartlarda olacaktır.

TEKLİF ALIN

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder

Doğuş Olarak Projenizin Başından Sonuna Yanınızdayız

Doğuş olarak biz 35 yılı aşkın süredir 500’ü aşkın büyük proje gerçekleştirdik. Uluslararası standardlarda çıktılar elde ederek belgeledik. TUBORG, ING BANK, SOCAR gibi global markaların veri merkezlerinin inşaatını gerçekleştirdik. 2022’yılının ilk günlerinde FMV Işık okulları için Cisco Meraki projesi tamamladık.

“Uzmanlık fark yaratır” diyoruz ve her işte yeni tecrübeler edinmeye devam ediyoruz. İşimizi, stratejik ortak yaklaşımıyla ele alıyor en baştan en sona kadar sizlerle birlikte hareket ediyoruz. Projenin tamamlanmasının ardından çıkabilecek sorunlara karşı bağımızı koparmıyor. Her an sizlerle birlikte hareket ediyoruz.

Uzun yıllar teknik konularda uzmanlık yapmış sertifikalı ve tecrübeli personelimizle uzaktan izleme yazılımları ile sistem izleme ve IT kaynak yatırımlarından sizlere tasarruf sağlamaktayız. Sizlere profesyonel yazılım programlarıyla yaptığımız durum analizleri sonucunda minimum maliyet ve maksimum hızı sağlama garantisi veriyoruz.

Bu sayede erişimin kesintisiz ve verimli bir şekilde sürdürülmesini sağlıyor, çözümlerimizi birinci sınıf garantiler ve personel ile gerekirse yerinde veya uzaktan destekleyerek demo ve eğitim hizmetlerimizle birlikte sizlerin her zaman yanında yer alıyoruz.

Güvenilir bir firma olamın zorluğunun farkında olarak Sektörün öncü firmalarıyla yaptığımız anlaşmalarlın verdiği güç ve azimle projelerimizi zamanında teslim ediyoruz.

SIKÇA SORULAN SORULAR