Ana SayfaVideowall Çözümleri​

Videowall Çözümleri

Videowall, çok sayıda ekranın bir araya gelmesiyle oluşturulan görüş açısını genişletmeyi amaçlayan bir çözümdür. Eğlence sektöründe daha çok kiralama usulü ile kullanılırken güvenlik, sağlık, finans, ulaşım, gayrimenkul sektörlerinde farklı amaçlarla kullanılmaktadır. Özellikle Güvenlik sektöründe çok önemli bir etkinliği olduğunu söyleyebiliriz.

TEKLİF FORMU

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder

Videowall Çözümleri

Videowall çözümünün en büyük kolaylığı farklı boyutlarda ve mimari estetikte oluşturulabilmesidir. Örneğin 4X3 veya 2X2, 3X3 şeklinde oluşturulabilir. Birbirinden ayrık bütün yada + şeklinde farklı görselliklerde de kullanılabilmektedir. Örneğin bir müze yada stadium içerisinde farklı biçimlerde kullanılabilecekken Güvenlik alanında 4X4 şeklinde nizami bir yerleşimle geniş görüş açısına ulaşılabilir.

Maliyetleri yüksek gibi görünse videowall, elde edilen sonuç ve ekran çeşitliliği sayesinde maliyet kritik olarak üretilebilir. LG, Samsung, Vestel gibi önemli markaların videowall hizmeti bulunuyor. Bizler doğuş olarak projenizi oluştururken tecrübelerimizden yararlanarak ihtiyaçlarınızı doğru tespit ediyor, gereksiz harcamalardan sizleri kurtarıyoruz. Videowall, genellikle LED veya LCD şeklinde uygulanıyor. En çok tercih edilen uygulama çeşitleri: LED Video Wall, Standard Video Wall, Cube Wall, Art Video Wall, Menu Board, Scada Video Wall olarak bilinmektedir.

 

Veri Merkezi Çözümleri noktasında pek çok farklı alanda edindiğimiz tecrübeler sayesinde bina içerisinde gerekli noktalarda videowall kullanımının öneminin farkındayız.
Zincir Mağaza, restoran, havaalanı, stadyum gibi çok geniş kapsamda alanlarda yapılabilecek uygulamalar hakkında tüm sorularınızı bizlere çekinmeden sorabilirsiniz.
TEKLİF ALIN

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder

Doğuş Olarak Projenizin Başından Sonuna Yanınızdayız

Doğuş olarak biz 35 yılı aşkın süredir 500’ü aşkın büyük proje gerçekleştirdik. Uluslararası standardlarda çıktılar elde ederek belgeledik. TUBORG, ING BANK, SOCAR gibi global markaların veri merkezlerinin inşaatını gerçekleştirdik. 2022’yılının ilk günlerinde FMV Işık okulları için Cisco Meraki projesi tamamladık.

“Uzmanlık fark yaratır” diyoruz ve her işte yeni tecrübeler edinmeye devam ediyoruz. İşimizi, stratejik ortak yaklaşımıyla ele alıyor en baştan en sona kadar sizlerle birlikte hareket ediyoruz. Projenin tamamlanmasının ardından çıkabilecek sorunlara karşı bağımızı koparmıyor. Her an sizlerle birlikte hareket ediyoruz.

Uzun yıllar teknik konularda uzmanlık yapmış sertifikalı ve tecrübeli personelimizle uzaktan izleme yazılımları ile sistem izleme ve IT kaynak yatırımlarından sizlere tasarruf sağlamaktayız. Sizlere profesyonel yazılım programlarıyla yaptığımız durum analizleri sonucunda minimum maliyet ve maksimum hızı sağlama garantisi veriyoruz.

Bu sayede erişimin kesintisiz ve verimli bir şekilde sürdürülmesini sağlıyor, çözümlerimizi birinci sınıf garantiler ve personel ile gerekirse yerinde veya uzaktan destekleyerek demo ve eğitim hizmetlerimizle birlikte sizlerin her zaman yanında yer alıyoruz.

Güvenilir bir firma olamın zorluğunun farkında olarak Sektörün öncü firmalarıyla yaptığımız anlaşmalarlın verdiği güç ve azimle projelerimizi zamanında teslim ediyoruz.