Sizlere Sunduğumuz Avantajlar

 • Tüm süreçlerin tek firma ile uçtan uca takibi
 • Tasarımlarımızın doğruluğunun güvencesi
 • Bakım hizmetlerimiz sayesinde sistemlerin sorunsuz çalışması

Kurumlarınızda sürekli ve sorunsuz çalışması gereken zayıf akım projelerinizde Doğuş olarak tüm hassasiyetimizle yanınızdayız. İhtiyaçlarınız doğrultusunda kalite ve standartlarda doğrultusunda ürün seçimleri, tekliflendirme, uygulama ve bakım çalışmalarımızla uzun ömürlü sistemleri sizlere teslim etmekteyiz.

Zayıf Akım Sistem Çözümleri

Zayıf akım sistemlerinin mühendisliği, tedariği, montajı ve bakımı Doğuş’taki ana iş kollarımızdan bir tanesidir. Modern işletmeler, daha rekabetçi ve kârlı olmak için yenilikçi çözümler aradıkları için mevcut veya yeni ürünleri/sistemleri daha kullanışlı, daha hızlı ve daha verimli bir şekilde birleştirmenin yollarını sürekli olarak araştırmaktadırlar. Bu nedenle günümüzde tüm sektörlerdeki birçok şirket Zayıf Akım sistem teknolojilerini kullanmaktadır. Bu sistemin elektriksel veya kesinlikle teknik tanımı, 35V’u (veya 60V dalgasız DC’yi) aşmayan voltajda çalışan sistemi ifade eder, ancak inşaat işinde bir Zayıf Akım sistemi, çalışması için elektriğe ihtiyaç duyan sistemi ifade eder, ancak binanın ana elektrik sisteminin parçası değildir.

 

30 yılı aşkın tecrübemiz ile kurumlarınızda ihtiyacınız olan tüm zayıf akım sistemlerinin kalitesinden ve standartlara uygun olduğundan emin olarak projelerinizi sizlere teslim etmekteyiz.

Zayıf Akım Sistemleri kabiliyetimiz aşağıdaki gibidir:

 1. Yapısal Kablolama Sistemleri
 2. Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri
 3. Ortam İzleme ve Denetleme Sistemleri
 4. Acil Anons Sistemleri
 5. Geçiş Kontrol Sistemleri
 6. Güvenlik Kamerası, IP Kamerası, CCTV Çözümleri
 7. Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri
 8. Akıllı Bina Otomasyonları
 9. Aydınlatma Otomasyonu
 10. Telefon (Analog ve IP) Santralleri
 11. Videowall