Kurumsal Network Çözümleri

Bize Yazın

  Kvkk koşullarını okudum, onayladım.

  Network çözümleri ve ağ çözümleri konusunda geçtiğimiz 10 yılda değişen teknolojiler sayesinde kıymetli müşterilerimize fiyat/performans odaklı, kesintisiz hizmet sağlayan projelendirmeler yapma kabiliyetlerimiz arttı. Global standart odaklı çalışma yapma alışkanlığımız, tüm sorunlarını çözmenin yanı sıra ek kolaylıklar da sağlayacak.
   
  Sizlere LAN ve WAN, Wi-Fi, BT güvenlik ve depolama çözümleri için eksiksiz bir tasarım, uygulama ve destek hizmetleri yelpazesi sunar. Birincil hedefimiz, müşterilerimiz için güvenli sistemler oluşturmak ve desteklemektir. Sağladığımız teknolojiler arasında yönlendirme (routing), anahtarlama (switching), BT güvenlik altyapısı, Wi-Fi ve sistem ve veri depolama çözümleri bulunmaktadır. Artık müşterilerimize hızlı, güvenilir ve kritik derecede güvenli bir sistem oluşturma zorluğunun üstesinden gelirken tavsiyelerde bulunmak ve onları desteklemek için ideal bir konumdayız.
   
  Tasarım, ürün konumlandırma, kurulum, network ve sistem güvenliği, yönetimi ve izlemesi konularında sizlere en doğru çözümleri sunabilmek adına birçok sektör lideri tedarikçimiz ile ortaklık yapmaktayız.

  Kurumsal Network ve Ağ Çözümlerinde Doğuş Avantajları:

  • Durum analizlerinin profesyonel yazılım programlarıyla yapılması

  • Kesintisiz erişim ile verimliliğin sağlanması

  • Minimum maliyet ile maksimum hızı sağlamak için doğru tasarım güvencesi

  • Yönetilebilir sistemler sayesinde performans arttırıcı çözümler

  • Demo ve eğitim hizmetlerimiz.

  • Bakım hizmetlerimiz sayesinde sistemlerin sorunsuz çalışması.
  Kurumsal Network Bağlamında Sunduğumuz Hizmetler:

   
  • IP Telefon ve Santral
  • Video Konferans Çözümleri
  • IOT Cihazları ve Sistemleri
  • Remote Work Çözümleri
  • Hyper-Converged ile İş Gücü Optimizasyonu

  FMV Işık Okulları - Referans Projemiz

  Fevziye Mektepleri Vakfı bünyesinde zamanın şartlarına göre tasarlanmış, farklı marka ve ürünlerle oluşturduğu network ve Wİ-Fİ alt yapısını kullanıyordu. Münferit cihaz ve yapılardan oluşan network sorunları nedeniyle süreçlerde zorluklar yaşanmaktaydı. Yönetilebilir olmayan cihazlar, zaman zaman tespiti olanaksız sorunlar zincirine sebep oluyordu.
  Anlık çözümler pek çok zaman kalıcı sorunlara yol açıyor. Sistemde yaşanan kesintilerin kök sebebini bulmak için zaman harcanırken, kaynak tespit edilemiyordu. Bu noktada yaklaşımımız ilk olarak kalıcı, iş süreçlerini kolaylaştıran; yenilikçi, akılcı bir çözüm bulmak oldu. Fevziye Mektepleri Vakfı bu noktada günümüz arayışlarını karşılayan anahtar teslim çözüm arayışında farklı markalarla görüşmüş. Ancak yukarıda da belirttiğim gibi detaylar önemli; Bu noktada Cisco Meraki’nin sunduğu çözümler kolay ve anlaşılır olarak öne çıkıyor. FMV’de bu nedenle Cisco Meraki’yi tercih etti. Tüm FMV iletişim ağı altyapısı Meraki ağ anahtarları üzerinde yeniden tasarlandı. Omurgada yedekli stack ve fiber çalışan MS425’ler, kampüs binalarında stack çalışan MS350’ler ve uç noktalarda MS225’ler ve MS125’ler ile sistem odası ve kampüsü tamamen yenilenmiş bir ağ altyapısı oluşturduk. Kampüsler arası fiber kablolama yaparak yıldız bir topoloji oluşturduk. Tüm proje hikayesini incelemek için tıklayınız.