Ana SayfaZayıf Akım Çözümleri​

Zayıf Akım Çözümleri​

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder

Sizlere Sunduğumuz Avantajlar

 • Tüm süreçlerin tek firma ile uçtan uca takibi
 • Tasarımlarımızın doğruluğunun güvencesi
 • Bakım hizmetlerimiz sayesinde sistemlerin sorunsuz çalışması
Zayıf Akım Sistem Çözümleri​

Zayıf akım sistemlerinin mühendisliği, tedariği, montajı ve bakımı Doğuş’taki ana iş kollarımızdan bir tanesidir. Modern işletmeler, daha rekabetçi ve kârlı olmak için yenilikçi çözümler aradıkları için mevcut veya yeni ürünleri/sistemleri daha kullanışlı, daha hızlı ve daha verimli bir şekilde birleştirmenin yollarını sürekli olarak araştırmaktadırlar. Bu nedenle günümüzde tüm sektörlerdeki birçok şirket Zayıf Akım sistem teknolojilerini kullanmaktadır. Bu sistemin elektriksel veya kesinlikle teknik tanımı, 35V’u (veya 60V dalgasız DC’yi) aşmayan voltajda çalışan sistemi ifade eder, ancak inşaat işinde bir Zayıf Akım sistemi, çalışması için elektriğe ihtiyaç duyan sistemi ifade eder, ancak binanın ana elektrik sisteminin parçası değildir.

30 yılı aşkın tecrübemiz ile kurumlarınızda ihtiyacınız olan tüm zayıf akım sistemlerinin kalitesinden ve standartlara uygun olduğundan emin olarak projelerinizi sizlere teslim etmekteyiz.

 

Zayıf Akım Sistemleri kabiliyetimiz aşağıdaki gibidir:

 1. Yapısal Kablolama Sistemleri
 2. Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri
 3. Ortam İzleme ve Denetleme Sistemleri
 4. Acil Anons Sistemleri
 5. Geçiş Kontrol Sistemleri
 6. Güvenlik Kamerası, IP Kamerası, CCTV Çözümleri
 7. Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri
 8. Akıllı Bina Otomasyonları
 9. Aydınlatma Otomasyonu
 10. Telefon (Analog ve IP) Santralleri
 11. Videowall
TEKLİF ALIN

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder

Doğuş Olarak Projenizin Başından Sonuna Yanınızdayız

Doğuş olarak biz 35 yılı aşkın süredir 500’ü aşkın büyük proje gerçekleştirdik. Uluslararası standardlarda çıktılar elde ederek belgeledik. TUBORG, ING BANK, SOCAR gibi global markaların veri merkezlerinin inşaatını gerçekleştirdik. 2022’yılının ilk günlerinde FMV Işık okulları için Cisco Meraki projesi tamamladık.

“Uzmanlık fark yaratır” diyoruz ve her işte yeni tecrübeler edinmeye devam ediyoruz. İşimizi, stratejik ortak yaklaşımıyla ele alıyor en baştan en sona kadar sizlerle birlikte hareket ediyoruz. Projenin tamamlanmasının ardından çıkabilecek sorunlara karşı bağımızı koparmıyor. Her an sizlerle birlikte hareket ediyoruz.

Uzun yıllar teknik konularda uzmanlık yapmış sertifikalı ve tecrübeli personelimizle uzaktan izleme yazılımları ile sistem izleme ve IT kaynak yatırımlarından sizlere tasarruf sağlamaktayız. Sizlere profesyonel yazılım programlarıyla yaptığımız durum analizleri sonucunda minimum maliyet ve maksimum hızı sağlama garantisi veriyoruz.

Bu sayede erişimin kesintisiz ve verimli bir şekilde sürdürülmesini sağlıyor, çözümlerimizi birinci sınıf garantiler ve personel ile gerekirse yerinde veya uzaktan destekleyerek demo ve eğitim hizmetlerimizle birlikte sizlerin her zaman yanında yer alıyoruz.

Güvenilir bir firma olamın zorluğunun farkında olarak Sektörün öncü firmalarıyla yaptığımız anlaşmalarlın verdiği güç ve azimle projelerimizi zamanında teslim ediyoruz.