Endüstriyel Monitör

Bize Yazın

  Kvkk koşullarını okudum, onayladım.

  Endüstriyel Monitör , çok sayıda ekranın bir araya gelmesiyle oluşturulan görüş açısını genişletmeyi amaçlayan bir çözümdür. Eğlence sektöründe daha çok kiralama usulü ile kullanılırken güvenlik, sağlık, finans, ulaşım, gayrimenkul sektörlerinde farklı amaçlarla kullanılmaktadır. Özellikle Güvenlik sektöründe çok önemli bir etkinliği olduğunu söyleyebiliriz.
   
  Endüstriyel Monitörler en büyük kolaylığı farklı boyutlarda ve mimari estetikte oluşturulabilmesidir. Örneğin 4X3 veya 2X2, 3X3 şeklinde oluşturulabilir. Birbirinden ayrık bütün yada artı şeklinde farklı görselliklerde de kullanılabilmektedir. Örneğin bir müze yada stadium içerisinde farklı biçimlerde kullanılabilecekken Güvenlik alanında 4X4 şeklinde nizami bir yerleşimle geniş görüş açısına ulaşılabilir.
   
  Maliyetleri yüksek gibi görünse endüstriyel monitör, elde edilen sonuç ve ekran çeşitliliği sayesinde maliyet kritik olarak üretilebilir. LG, Samsung, Vestel gibi önemli markaların endüstriyel monitör hizmeti bulunuyor. Bizler doğuş olarak projenizi oluştururken tecrübelerimizden yararlanarak ihtiyaçlarınızı doğru tespit ediyor, gereksiz harcamalardan sizleri kurtarıyoruz. Endüstriyel monitör, genellikle LED veya LCD şeklinde uygulanıyor. En çok tercih edilen uygulama çeşitleri: LED Video Wall, Standard Video Wall, Cube Wall, Art Video Wall, Menu Board, Scada Video Wall olarak bilinmektedir.
   
  Endüstriyel Monitörler, videowall konusunda içine alan geniş bir alan. Projenizin detaylı şekilde dinlenmesi ve uygun şartlarda cihazların seçilmesi çok önemli. Bu neden uzman kadromuzun sizlerle görüşmesi, gerekirse ücretsiz keşfe gelmesi mutlaka gereklidir.
   
  Projeniz için en baştan en sona ister danışmanlık ister operasyonel süreçlerde yanınızdayız.