Bize Yazın

  Kvkk koşullarını okudum, onayladım.

  Mikro veri merkezi KOBİ ve OBİ'ler için çok büyük bir sorunu çözen tümleşik, bütünleşik bir veri merkezi çözümüdür. Sistem Odası yada bir Veri Merkezi'nin ihtiyacı olan tüm elementlere sahiptir.
   
  Günümüz teknolojisinde veri işlemeyle ilgili çalışmalar yapan tüm kurumların bir sunucu, network güvenlik altyapısına ihtiyacı bulunuyor. Bulut tabanlı çözümler de yeterlilikleri karşılayamayabiliyor. Fiziki koşulları uygun şirketler alanlarında inşai operasyonlar yaparak durumu düzenleyebiliyor. Muğla Belediyesi için yaptığımız çalışma videosu için Tıklayın. Oysa yeterli fiziki alana sahip olmayan OBİ ve KOBİ'ler yada şubeler için mikro veri merkezi çözümü çok önemli. Mikro Veri Merkezleri çalışma ofislerinin içerisine de konuşlandırılabiliyor. Öte yandan bu operasyon bir konteyner olarak da tasarlanarak farklı alanlarda organize edilebiliyor.

  Türkiye'nin En Özenli Hizmetini Veriyoruz

  Mikro Veri Merkezi konusu da sistem odası, veri merkezi projeleri gibi ele alınması gereken ciddi bir konu. Odanın tavan yüksekliği, projenin yapılacağı alanın yangına, afete karşı olan dayanıklılığı gibi konuların dışında iklimlendirme de çok önemli. Cihazların en uygun sıcaklıkta çalışması, gerekli yedekleme kapasitesi ve PUE değeri dikkati alınması gereken konular arasında. İşte bu yüzden uzman ekiplerce dikkatle kurgulanması gereken bir alan.
   
  Doğuş olarak biz 35 yılı aşkın süredir 500’ü aşkın büyük proje gerçekleştirdik. Uluslararası standardlarda çıktılar elde ederek belgeledik. TUBORG, ING BANK, SOCAR gibi global markaların veri merkezlerinin inşaatını gerçekleştirdik. Uzun yıllar teknik konularda uzmanlık yapmış sertifikalı ve tecrübeli personelimizle uzaktan izleme yazılımları ile sistem izleme ve IT kaynak yatırımlarından sizlere tasarruf sağlamaktayız. Sizlere profesyonel yazılım programlarıyla yaptığımız durum analizleri sonucunda minimum maliyet ve maksimum hızı sağlama garantisi veriyoruz.
   

  SIKÇA SORULAN SORULAR:

  Elbette var. Bakım destek hizmetlerimizi özellikle önemsiyoruz. Sayfanın solunda bulunan formu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz. 

  Bu sorunun cevabı fiziksel keşif süreçlerinden sonra olumlu yada olumsuz dönecektir. Doğuş olarak fiyat / performans odaklı çalışıyoruz. İş süreçlerimiz devamlılık esastır bu nedenle, bir donanım maliyeti oluşturma hedefinde değiliz ancak ihtiyaçlara göre hareket etmekteyiz. 

  Mikro veri merkezlerinin kurulumları 24 saat içerisinde de gerçekleştirilebilmektedir  ancak yine koşullara ve iş süreçlerine bağlı olarak değişim gösterir.

  İlk temasımız ardından hızla keşif süreçlerine yöneliyor, en kısa sürede sizlere doğru hazırlık planını iletiyoruz. Tekliflendirme süreçlerimizi olabilecek en optimum sürede tamamlıyoruz. Her iki tarafında operasyonel koşullarına göre süre değişmekte.

  Mikro veri merkezleri ekonomiktir. Bu tip çözümler özellikle maliyet kritik oluşturulmuştur.