Ağ Güvenlik Çözümleri

Bize Yazın

  Kvkk koşullarını okudum, onayladım.

  İşletmenizin büyük veya küçük olması fark etmez, şirket verilerinizi koruma çabalarına öncelik vermek çok önemlidir. Felaketler ve kötü niyetli tehditler her zaman bir olasılıktır ve önemli verileri tamamen silebilir veya hassas verileri tehlikeye atabilir, bu da sonuçta işinize zarar verir. Verilerle birlikte, zaman, verimlilik, müşteriler ve müşteriler kaybetme riskiyle karşı karşıya kalacaksınız ve tüm bu kayıplar zamanla toplanarak kârınızda büyük bir düşüşe neden olacaktır.

  Bu sebeple Doğuş olarak güvenliği ciddiye alırız. Müşterilerimize güvenli ve korumalı bir çözüm konusunda herhangi bir risk almıyoruz. Sizleri büyük veri kayıplarından ve ihmallerden korumak amacıyla verimli yedekleme ve kurtarmaya sahip güvenilir ve güvenli bir yapı oluşturacağız.

  İşletmeniz için sağlayabileceğimiz ağ güvenlik çözümleri önlemlerine ve internet izleme hizmetlerine bir göz atın:

  Kullanıcı Farkındalığı – Saldırılar son yıllarda rekor bir büyüme göstermiştir ve sağlam bir güvenlik bilinci programı, derinlemesine savunma stratejilerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Doğuş, personel eğitim ve test programımız aracılığıyla işletmenizde pozitif bir güvenlik bilinci kültürünü kolaylaştırabilir. Buna kaliteli güvenlik bilinci eğitimi, otomatik saldırı simülasyonları ve eyleme geçirilebilir raporlama ölçümleri dahildir.

  SD-WAN Çözümleri – Doğuş, işbirliği ve kaynak paylaşımı kolaylığı için tüm sitelerin birbirine bağlanmasını sağlamak için yüksek güvenlikli site bağlantısı oluşturabilirler.
  Güvenlik duvarları – bir güvenlik duvarı, yaygın ağ güvenliği tehditlerine karşı ilk savunma hattınız ve ağ güvenliğinizin önemli bir bileşenidir. Güvenlik duvarı ürünlerimiz, giderek kötü niyetli bir internet ortamında içinizin rahat olmasını sağlar. Tehdit ve Güvenlik Açığı Değerlendirmesi – ağınızın maruz kalabileceği riskleri değerlendirebilir, güvenlik açıklarınızı analiz edebilir ve ağınızı güvenli ve emniyetli tutmak için bir plan önerebiliriz.
  VPN Desteği – işinizi büyütürken ağınızı büyütmenize olanak tanıyan ölçeklenebilir VPN (Sanal Özel Ağ) çözümleri sunuyoruz. Web Erişimi İzleme – Araçlarımız, personel verimliliğini sağlamak ve internet bant genişliğinizin kontrolünü sürdürmek için belirli sitelere veya site kategorilerine erişimi kısıtlamayı içeren son kullanıcıların internet kullanımını sınırlayabilir. Güvenli Şifrelenmiş Kablosuz Ağlar – Şifrelenmiş Kablosuz Ağ çözümlerimiz, veri bütünlüğünü ve ağ erişim kontrolünü korurken çalışanlarınızın istediği esnekliği sağlar. İstenmeyen E-postadan Koruma Çözümleri – e-posta istenmeyen postası işletmenizde gürültü yaratır ve personel üretkenliğini sınırlar. E-postaları iş e-posta sisteminize girmeden önce iyice tarayarak, bu medyan aracılığıyla bulaşma riskini sınırlamış
  olursunuz. E-posta Güvenliği – Genel ağ güvenliği mimarinizin bir parçası olarak e-posta şifrelemesini kullanarak hassas kurumsal e-postaların gizliliğini ve güvenliğini sağlayın.