Server & Storage Çözümleri

Bize Yazın

  Kvkk koşullarını okudum, onayladım.

  Doğru sunucuları ve depolama ürünlerini seçmek, doğru ayakkabı çiftini seçmek gibidir. Yeni donanımınızı satın alırken çok çeşitliseçeneklerden dolayı, bellek form faktörünün, işlemcinin, türünün ve miktarının ortama rahatça uyacağından ve satın alınan iş için doğru performansı sunduğundan emin olmalısınız.

  Yeni sunucularınızın yalnızca amaca uygun olmasını değil, aynı zamanda ölçeklenebilir olmasını ve beklenen rolleri için beklenen performansı sunmasını sağlamak için sizinle birlikte çalışmak istiyoruz. Her projede olduğu gibi, bir çözümün amaca uygun olmasını sağlamak çok önemlidir, bu nedenle her yeni projenin bir değerlendirme, tasarım, uygulama ve son test programından geçmesini sağlıyoruz.

  • Yedekleme Sistemleri
  • Sanallaştırma Çözümleri

  • Mevcut çözümünüze, mevcut herhangi bir donanımla veya geri dönüşümle ilgili herhangi bir seçenekle veya şu anda mevcut olabilecek herhangi bir geri satın alma planı olasılığını değerlendirecek olan mevcut çözümünüzü araştırmayı ayarlayacağız.

  • En iyi performans, esneklik ve yedeklilik dengesini sunacak, çözümün kullanım amacınıza bağlı olarak en iyi teknolojileri destekleyip sunmasını sağlayacak bir çözüm tasarlayacağız. Gerekirse bunu, lisanslama ve performans arasındaki en iyi dengeyi sağlamak için bir sanallaştırma platformu etrafında inşa edeceğiz.

  • Tüm donanımlar doğrudan sahaya teslim edilecek ve hazırlık süreci ürün yazılımı güncellemesi, yapılandırması ve yazılım kurulumunu içerecek ve teknik personelinizi, yapılandırma için gerekli adımları anlamalarını sağladığından sürece aktif olarak katılmaları için teşvik ediyoruz.

  • Çözüm, tüm ekipman ve konfigürasyonların beklendiği gibi çalıştığından emin olmak için kapsamlı bir şekilde test edilecektir. Bu, tesise özel bir Kullanıcı Kabul Testi belgesi ile bağlantılı olarak yapılacaktır. Belgeleme işlemlerinin tamamlanmasının arkasından yeni sistemleriniz için servis ve bakım uygulamalarımızı hayata geçiriyoruz.